Про компанію
  
      
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
  
  
  
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Про компанію

 

ТзОВ “ОРБІ” ЛТД було засновано 26 листопада 1992 року. Назва фірми – це перші літери імен засновників. На початку своєї діяльності товариство розробляло інженерні мережі, комп'ютерні системи, займались програмуванням. Штат налічував троє працівників. З плином часу та потребами ринку товариство почало перепрофільовуватись на інші напрямки роботи, зокрема це опалювальну техніку

З 1998 року ми почали впроваджувати опалювальне обладнання торгової марки Арістон в Україні. На той час  фірма ОРБІ  стала піонером в галузі опалюваної техніки, систем теплопостачання та  водовідведення. Були налагоджені стосунки з Краківським представництвом “Merloni TermoSanitari S. p. A.”, де наші спеціалісти пройшли спеціальну підготовку та навчання. Уже того ж року ми приймали участь у виставці “Комфорт 1998” і представляли там торгову марку Арістон. З часом нам було надано Сертифікат авторизованого сервісного центру “Арістон”. Після заснування Київського представництва, було налагоджено співпрацю з ними.  

Серед наших клієнтів – виробничі підприємства ( ВАТ «Світоч», ВАТ" Львів-Авто", ВАТ "Галичина-Авто", з-д "Металіст", НВО "Полікор", СП" Вангард-Україна", "Ен-Джі-Метал Україна", Львівський Авіаремонтний з-д та ін. ), установи освіти, медицини і культури ( ЛНУ ім. Ів.Франка, Лівчицька спеціальна школа-інтернат, Пустомитівська райлікарня), приватні торгівельні та  будівельні компанії, готелі , банки , приватні інвестори, тощо.

Робота з клієнтом   звичайно починається з обстеження об'єкта, встановлення проблемних місць та вироблення рекомендацій для замовника. У складніших  випадках – пропонуємо проведення повного енергетичного аудиту з техніко-економічним обгрунтуванням заходів з енергозбереження.

На підставі з'ясованих потреб клієнта та вимог нормативно-технічних документів формується проектна пропозиція, яка, після уточнення,  переростає у проект.

 Роботи виконуємо коплексно: постачання обладнання та матеріалів, монтаж, введення в експлуатацію, налагодження оптимальних режимів роботи та сервісна підтримка. Фахівці нашої фірми проходять вишкіл у навчальних центрах виробників обладнання, яке ми пропонуємо, а на нашому складі  завжди зберігається необхідний комплект запасних частин для гарантійного та післягарантійного ремонту техніки. Використання сучасних матеріалів, обладнання і технологій забезпечують високу якість систем, їх економічність та надійність. ТзОВ фірма “ОРБІ” (ЛТД ) вже 20 років працює в галузі проектування та монтажу інженерних мереж.