Клієнтам
  
      
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
  
  
  
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Клієнтам

Люди століттями намагалися зробити своє життя легшим і комфортнішим. Одним із елементів, який свідчить про якість життя є можливість забезпечити тепловий комфорт.

Що необхідно для реконструкції системи опалення, які її переваги? 

Яке обладнання вибрати і де знайти пристойних фахівців -головний біль всіх власників будинків. Про те, що перед встановленням системи опалення слід порадитися зі спеціалістами, а також про те , що купувати найдешевшу техніку недоцільно у зв"язку з її низькою якістю, ми говорити не будемо. Лише дозволимо собі дати деякі рекомендації щодо деталей проектування, монтажу системи опалення та опалювального обладнання.

Перш за все врахуйте, що будь-який монтаж системи опалення починається з проекту.Наші спеціалісти проконсультують Вас з будь-яких питань, створять індивідуальний проект системи опалення та водопостачання, який максимально відповідатиме умовам саме вашого житла, а також швидко і якісно проведуть монтаж.Звичайно, в нашому місті багато майстрів на всі руки, що звикли самотужки вирішувати завдання будь-якої складності, але монтаж системи опалення - це не той випадок, де варто демонструвати власну кмітливість, тому, що це може обійтись занадто дорого.

Зрозуміло, варіантів, як саме можна змонтувати систему опалення є багато. Тут все залежить від побажань і фінансової спроможності замовника. Сьогодні існує велика кількість різних типів трубопроводів для інженерних систем, які відрізняються матеріалами, що застосовуються, схемами монтажу, споживчими характеристиками. Однак найважливішими параметрами є зручність і технологічність монтажу, а також надійність і довговічність конструкції.Перший параметр багато в чому визначає собівартість системи, а другий - впевненість споживача в її безперебійній роботі.

Опалення приватних будинків робиться автономним, тобто не пов"язаним з централізованими тепломережами. У цьому є безліч плюсів - втрати тепла набагато менші, а систему можна підлаштовувати відповідно до індивідуальних потреб. Наші фахівці розрахують потужнісь котла, підберуть оптимальні розміри та кількість радіаторів, розроблять схему проведення трубопроводів опалення та водопостачання.