BAXI на виставці MCE 2014
  
    
        
  
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
    
    
  
  
  
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

BAXI на виставці MCE 2014

BAXI на виставці MCE 2014


  

Компанія BAXI S.p.A. взяла участь в 39-й міжнародній виставці «MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2012», яка проходила в Мілані з 18 по 21 березня 2014 року.
MCE - міжнародна виставка технологій опалювання, охолоджування і кондиціонування, сантехніки, водоочищення і устаткування. Ця виставка не тільки одна з найважливіших подій у світі опалювального, вентиляційного, каналізаційного та водопровідного виробництва, але і є своєрідним індикатором досягнень науки і техніки в даному промисловому секторі.
Загальний настрій виставки відповідав сучасним європейським тенденціям щодо впровадження енергозберігаючих технологій в галузі теплопостачання та охорони навколишнього середовища. Не став винятком і стенд BAXI, значна частина якого була присвячена інноваційним технологіям в області опалювальної техніки.
   
На стенді BAXI, був представлений широкий асортимент сучасного устаткування, у число якого увійшли:
·    нові моделі конденсаційних котлів (для домашнього і комерційного використання);
·    нові системи засновані на концепції "HYBRID", які поєднують в собі різні джерела енергіїї - газ, тверде паливо, енергію землі та сонця;
·    поновлювані джерела енергії і нові технології (фотогальванічні перетворювачі та теплові насоси);
·    App Connected: програмне забезпечення для смартфонів і планшетів, що дозволяє легко під'єднуватись, віддалено управляти і налаштовувати котельне обладнання.
   
  
 Також величезну увагу було приділено поновлюваним джерелам енергії - сонця, тепла землі і відкритого повітря. Використання цих видів енергії дозволяє економити 20-30% первинного палива, за рахунок чого істотно скорочуються викиди в атмосферу парникового газу СО2.
Минула виставка показала високий рівень технологій, розроблених BAXI і вживаних в даний час, а також великий потенціал інноваційних технологій майбутнього. Це підтверджується значним зростанням кількості відвідувачів стенда в порівнянні з минулою виставкою