De Dietrich на виставці MCE 2014 
  
    
        
  
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
    
    
  
  
  
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

De Dietrich на виставці MCE 2014

De Dietrich на виставці MCE 2014

Компанія De Dietrich взяла участь у 39-й міжнародній виставці "MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2014", яка проходила в Мілані з 18 по 21 березня 2014 року.

  

MCE - міжнародна виставка технологій опалення, охолодження та кондиціювання, сантехніки, водоочищення і устаткування. Ця виставка не тільки одна з найважливіших подій у світі опалювального, вентиляційного, каналізаційного та водопровідного виробництва, але і є своєрідним індикатором досягнень науки і техніки в даному промисловому секторі.

Загальний настрій виставки відповідав сучасним європейським тенденціям щодо впровадження енергозберігаючих технологій у галузі теплопостачання та охорони навколишнього середовища. Не став винятком і стенд De Dietrich, значна частина якого була присвячена інноваційним технологіям в області опалювальної технікі.

   
На стенді De Dietrich, був представлений широкий асортимент сучасного обладнання, в число якого увійшли:

 • нові моделі котлів (для домашнього і комерційного використання);
 • нові системи засновані на концепції "HYBRID", які поєднують у собі різні джерела енергії - газ, тверде паливо, енергію землі і сонця;
 • поновлювані джерела енергії та нові технології (фотогальванічні перетворювачі та теплові насоси);
 • Maintenance App: програмне забезпечення для смартфонів і планшетів , що дозволяє легко підключатися, дистанційно керувати і налаштовувати котельне обладнання.
 • Також величезну увагу було приділено поновлюваним джерелам енергії - сонця, тепла землі і відкритого повітря. Використання цих видів енергії дозволяє економити 20-30% первинного палива, за рахунок чого істотно скорочуються викиди в атмосферу парникового газу СО2. 

Минула виставка показала високий рівень технологій, розроблених De Dietrich і вживаних в даний час, а також великий потенціал інноваційних технологій майбутнього. Це підтверджується значним зростанням кількості відвідувачів стенду в порівнянні з минулою виставкою .