Компанія BAXI фіналіст премії AGSM Supplier Excellence Awards 2015
  
    
        
  
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
    
    
  
  
  
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Компанія BAXI фіналіст премії AGSM Supplier Excellence Awards 2015

Компанія BAXI фіналіст премії AGSM Supplier Excellence Awards 2015

Ми неймовірно раді повідомити, що компанія BAXIстала фіналістом престижної премії Supplier Excellence Awards 2015 в номінаціях «Інновації в газовій промисловості» та «Навчання».

Котел BAXI EcoBlue Advance був визнаний інноваційним продуктом завдяки своїй надійності, яка була підтверджена в державних лабораторіях та в польових випробуваннях, а також завдяки простоті в користуванні та визнаний найлегшим по вазі котлом на ринку Великобританії. Також іншими новаціями стала покращена звукоізоляція, зручна упаковка та набір димохідних і гідравлічних аксесуарів.

Так само програма навчання BAXI була визнана однією з найкращих. BAXI є єдиним виробником який отримав відзнаку Approved Training Centre (ATC) відChartered Institute of Plumbing and Heating (CIPHE) для своїх навчальних центрів у Уорику, Дарфорді та Уоррінгтоні де проходять навчання понад 5,000 спеціалістів з опалення що року.

Було вкладено час, ресурси та понад £500,000 щоб зробити навчальні курсиBAXI найкращими. Згідно відгуків, 99% відвідувачів вважають навчальні курсиBAXI дуже доступним, 100% вважають їх цікавими та пізнавальними, а 97% сказали, що це саме те, чого вони очікували.

Нагородження відбулося 3 листопада.