Опалення приватного будинку без газу й електрики - реальність наших днів
  
    
        
  
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
    
    
  
  
  
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Опалення приватного будинку без газу й електрики - реальність наших днів

Опалення приватного будинку без газу й електрики - реальність наших днів

ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ БЕЗ ГАЗУ: АЛЬТЕРНАТИВА ІСНУЄ

На сьогоднішній день опалення будинку без газу й електрики - цілком доступне, дозволяє швидко і ефективно обігріти будь-яку будівлю, зробивши його більш комфортабельною і затишною. Незважаючи на те, що саме газ і електроенергія вважаються найсучаснішими видами палива, їх можна без проблем замінити на альтернативне опалення приватного будинку, яке, до речі кажучи, з давніх часів використовувались нашими предками.

Найбільш ефективне опалення дачі без газу можна організувати за допомогою тих же дров. Опалення приватного будинку дровами раніше користується великим попитом, особливо в регіонах, де відсутня можливість доступного підключення до магістрального газопроводу.

При всьому цьому печі (як традиційні, так і сучасні) можуть використовуватися для опалення і приготування їжі, що важливо, особливо для невеликих заміських будинків. Окрім, власне, печей опалення без електрики і газу заміського будинку можна організувати і за допомогою твердопаливних котлів. Основним принципом роботи обладнання є нагрів теплоносія (води), який вже в свою чергу надходить у радіатори і опалює будинок.

В даний час для людей, які шукають для себе ефективне і недороге опалення будинку без газу, ринок пропонує кілька варіантів котлів, серед яких газогенераторні, піролізні і класичні. Такий варіант опалення має масу переваг, серед яких можна виділити доступність і низьку вартість палива, а також високий рівень безпеки (згідно існуючим стандартам). Сьогодні опалення приватного будинку без газу й електрики - варіант цілком прийнятний і доступний. Завдяки активному розвитку технологій, а також наявності на вітчизняному ринку маси різнотипного обладнання, кожна людина, будинок якого розташований на великій відстані від газових магістралей, може забезпечити ефективний обігрів житла, без зайвих витрат.

ОБІГРІВ БУДИНКУ БЕЗ ДРОВ І ГАЗУ: ВАРІАНТИ ІСНУЮТЬ

Якщо з якоїсь причини в заміському будинку немає можливості використовувати в якості палива газ або дрова, то цілком можна організувати ефективне опалення без газу і дров, благо обладнання і технології дозволяють створити продуктивні і надійні системи. Не можна не відзначити, що для дачі або приватного будинку без газу і дров можна цілком застосувати електричні котли - це прекрасна альтернатива твердому паливу або ж газу. Але, електрика теж сьогодні стоїть досить чимало, а тому багато людей вибирають для себе енергозберігаюче опалення без газу, дров і навіть електрики.

Як правило, таке економічне і вигідне опалення заміського будинку без газу припускає використання екологічно чистих технологій, безпосередньо палива, створюваного природою. Одним з найостанніших досягнень інженерних технологій, що забезпечують опалення без дров і газу, є тепловий насос Grundfos. Такий агрегат користується великою популярністю, дозволяє без проблем обігріти заміський будинок, дачу або котедж, використовуючи тепло води, грунту або надр землі. Принцип роботи теплового насоса. Завдяки існуванню такого обладнання, опалення дерев'яного будинку без газу можливе і відрізняється своєю екологічною чистотою, доступністю та ефективністю. Слід зазначити, що єдиним недоліком теплових насосів є початкова вартість монтажу, але вона цілком себе окупає протягом усього терміну експлуатації, оскільки відсутні додаткові витрати на обслуговування.

Порада. Якщо у вас обмежений бюджет, то радимо вам звернути увагу на системи опалення з природною циркуляцією.

Переваги теплових насосів: Низька вартість палива. Простота установки і обслуговування агрегатів. Безпека системи, як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища. Висока енергоефективність, можливість обігріву навіть самого великого будинку при мінімальних витратах.

СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ: ЕКОЛОГІЧНО, ЕФЕКТИВНО І ДОСТУПНО

Окрім, власне, теплових насосів, популярністю серед власників заміських будинків, які задаються питанням: як опалювати будинок без газу, користуються ще й спеціальні сонячні колектори для опалення будинку. Основним завданням техніки є перетворення сонячної енергії в теплову. Саме таке тепло і застосовується для обігріву заміських будинків, а в деяких випадках - ще й для отримання електроенергії.

На вітчизняному ринку представлений великий асортимент обладнання, завдяки якому можна організувати опалення будинку своїми руками без використання різного роду традиційного палива. Перевагами сонячних колекторів можна назвати: Енергоефективність, вирабативание великого обсягу тепла при невеликих витратах. Екологічність, відсутність будь-яких шкідливих викидів. Простота монтажу та використання обладнання. Гармонійне поєднання з екстер'єром будівлі.

Організація опалення заміського будинку, котеджу або дачі без використання газу - варіант цілком доступний і вигідний. Завдяки наявності на вітчизняному ринку маси пропозицій від провідних світових виробників, у кожного власника заміського будинку є можливість обігріти свій будинок, істотно заощаджуючи гроші і час. В даний час ціна опалювального обладнання досить невисока, що в поєднанні з високим рівнем ефективності та надійності, робить його кращим вибором для будь-якого типу заміської нерухомості. Крім того, інструкція до кожного типу техніки надається, а тому навіть власноруч можна без проблем провести монтаж опалювальних пристроїв, забезпечивши ефективне опалення будинку. Магістральний газопровід сьогодні стає вже дорогим варіантом опалення будинку і з кожним роком вартість природного газу все збільшується. Це усталена тенденція, яка, схоже, змінюватися не буде - принаймні, в найближчі років 10-20.

НЕВЕЛИКИЙ ПІДСУМОК

Альтернативні ж варіанти опалення допоможуть кожному власнику сучасної заміської нерухомості ( чи то котедж чи невелика дача) забезпечити ефективний обігрів свого будинку, створити найоптимальніші умови для проживання. При цьому, незважаючи на досить значну вартість початкової установки деяких типів опалювальних систем (наприклад, теплових насосів), все одно альтернатива газу буде дешевше, ніж традиційний метод обігріву приміщень. Та й рівень безпеки опалювальних систем відмова від магістрального або скрапленого газу суттєво підвищить, що важливо, враховуючи кількість нещасних випадків саме з газовими системами.