Компактні газові котли MAIN 5
  
    
        
  
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
    
    
  
  
  
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Компактні газові котли MAIN 5

Компактні газові котли MAIN 5

Компанія BAXI SpA представляє нові настінні газові компактні котли п'ятого покоління серіїMAIN з бітермічним теплообмінником. Нова серія є логічним продовженням котлів четвертого покоління з бітермічним теплообмінником і розроблена спеціально для застосування в поквартирному опаленню. Ці котли є ідеальним варіантом для застосування в багатоповерхових будинках і котеджах. В основі конструкції котлівMAIN 5 використовується новий теплообмінник зниженого гідравлічного опору, який забезпечує необхідні значення потужності при мінімальних розмірах. Інноваційним рішенням стало застосування системи адаптації потужності та контролю тяги. Автоматика, одержуючи сигнали від іонізаційного електрода і датчика температури димових газів, аналізує повноту згоряння палива. За результатами такого аналізу котел або працює в нормальному режимі, або підлаштовується до ненормованих умов повітреприпливу та димовидалення. Нова система адаптації потужності MAIN 5 дозволила відмовитися від застосування пневмореле і пристрою Вентурі.

Нова серія котлів BAXI виконана тільки з закритою камерою згоряння і складається з трьох моделей, які відрізняються по максимальній тепловій потужності для системи опалення та виробництва гарячої води.

Статистика застосування котлів у поквартирному опаленні показала, що устаткування, яке застосовується в даний час, значно перевищує необхідні параметри по потужності опалення, в той час як запити на ГВС залишаються на високому рівні. Моделі котлів серії MAIN 5 враховують дану тенденцію і мають різну потужність по опаленню та ГВП. Таке технічне рішення забезпечує максимальну ефективність, економічність і комфорт в різних системах опалення. Оригінальна компоновка внутрішнього простору котла з новим теплообмінником і енергозберігаючим насосом дозволила зменшити габаритні розміри котла. Компактні розміри MAIN 5 в комплекті з кріпильною пластиною підвищують зручність монтажу та обслуговування котла в умовах обмеженого простору.

Особлива конструкція кріплення бічних панелей забезпечує безперешкодний доступ до всіх вузлів котла, що робить обслуговування простим і зручним. Додатковим плюсом є застосування швидкорознімних з'єднань гідравлічних вузлів і нова компоновка розширювального бака, що полегшує обслуговування обладнання.

Дана серія котлів адаптована до вітчизняних умов і стійко працює в діапазоні напруги живлення 170 - 270 В, а також при зниженні вхідного тиску газу до 4 мбар. Новий котел в поєднанні з інноваційними рішеннями володіє всіма перевагами двоконтурних котлів з бітермічним теплообмінником попередніх поколінь. На котлах серії MAIN 5 використаний рідкокристалічний дисплей і інтерфейс, аналогічний котлам четвертого покоління. Зручне меню і простий доступ до інформації про режими роботи котла і сервісні параметри робить спілкування з котлом легким і невимушеним. Самодіагностика і коди помилок уніфіковані для всіх котлів BAXI. Автоматика котла забезпечує максимальний рівень безпеки в різних умовах експлуатації.

Для зручності опалювання приміщення і економії витрати палива в котлах MAIN 5 передбачена можливість підключення датчика вуличної температури, який керує роботою вбудованої погодозалежною автоматики. У цьому випадку електроніка котла автоматично змінює значення температури системи опалення в залежності від вуличної температури. Також є можливість підключення кімнатного термостата. Завдяки наявності двох діапазонів регулювання в системі опалення 30-45/30-75 градусів котел може працювати як у класичній системі опалення, так і в режимі «теплих підлог». Збережена функція захисту від замерзання. Новий розвиток отримала система електронного захисту від утворення накипу на внутрішніх стінках теплообмінника. Реалізована можливість диспетчеризації для виведення сигналу про аварію.

Компактний, економічний, надійний котел MAIN 5, розроблений з використанням новітніх інноваційних рішень, здатний задовольнити запити самих вимогливих і вимогливих споживачів.