Надійний захист від накипу GL Professional СТОП НАКИП 
  
    
        
  
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
    
    
  
  
  
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Надійний захист від накипу GL Professional СТОП НАКИП

Надійний захист від накипу GL Professional СТОП НАКИП

Науково -дослідний і проектний інститут " Водоочисні технології " розробив і запатентував ефективний і безпечний для природи і людини захист водонагрівальної техніки від накипу. Гранули GL Professional «СТОП НАКИП » мають унікальні властивості : перешкоджають утворенню накипу , видаляють утворені раніше відкладення , зберігаючи якості води відповідно до ГОСТ "Вода питна" . Діюча речовина GL Professional «СТОП НАКИП » - інгібітор накипу , укладений в іонообмінній матриці. Оброблена вода набуває нових властивостей , які змінюють структуру кристалічної решітки кальцію і не дозволяють солям жорсткості створювати відкладення на водонагрівальних елементах і внутрішніх поверхнях обладнання, яке захищається. Наповнювач GL Professional «СТОП НАКИП » є гіпоалергенним і його використання дозволено Міністерством охорони здоров'я в практиці господарсько -питного водопостачання.
Відомий факт , що наявність навіть невеликого шару накипу на стінках нагрівального обладнання значно погіршує теплопередачу , призводить до перевитрати енергоресурсів. Наукові випробування показали , що 1 мм накипу збільшує витрату газу або електрики на 10 % , а якщо шар відкладень виростає до 10 мм то додаткові витрати збільшуються на половину !
Це відбувається через те , що накип значно погіршує теплопровідність металу. Отже , час на нагрів води збільшується (як за рахунок уповільнення теплопередачі на початковому етапі , так і за рахунок постійного зниження потужності в робочому режимі). Теплопровідність накипу в десятки , а найчастіше в сотні , разів менше теплопровідності сталі, з якої виготовляють теплообмінники . Тому навіть найтонший шар накипу створює великий термічний опір і може призвести до такого перегріву труб котлів і теплообмінників , що в них утворюються свищі, які часто викликають розрив труб. Утворення шару накипу цілком можливе протягом 6-12 місяцівз початку експлуатації залежно від жорсткості , кількості споживаної води і температурі нагріву . Ще одна небезпека , яка таїться за шаром сольових відкладень - це те , що накип утворюється нерівномірно. Це призводить до того що ТЕН в різних місцях гріється по різному , що значно збільшує його знос і призводить до поломок . Шлях вирішення цієї проблеми - це використання підготовленої води , яка не буде утворювати накипу.

Накип являє собою кристали солей жорсткості , які утворюють тверді відкладення на нагрівальних елементах , і внутрішніх поверхнях обладнання . Щоб уникнути утворення накипу досить просто запобігти процесу зростання цих кристалів. Якщо  блокувати  процес росту кристалів , солі жорсткості залишаються в розчиненому стані і не утворюють твердих відкладень. Саме така запатентована технологія застосовується у фільтрах і картриджах GL Professional «СТОП НАКИП ».
GL Professional «СТОП НАКИП » - це аніоніт , оброблений за запатентованою технологією , хімічними реагентами фосфонатами , які приєднуючись до молекул солі змінюють структуру решітки карбонату кальцію , тим самим пригнічуючи процес утворення накипу. Важливим є те , що після подібної обробки вода залишається відповідно до ГОСТ "Вода питна" .