Котли ECO Compact
  
    
        
  
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
    
    
  
  
  
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Котли ECO Compact

Котли ECO Compact

Компанія BAXI S.p.A. представляє нові настінні газові компактні котли 5-го покоління серії ECO Compact з двома теплообмінниками. Нова серія є логічним продовженням гами котлів економ класу з роздільними теплообмінниками опалення та ГВП і розроблена з застосуванням тієї ж платформи, що і котли MAIN 5. Ця платформа включає в себе: ще більш компактні розміри корпусу з новою оригінальною компоновкою внутрішнього простору котла; застосування системи адаптації потужності та контролю тяги за допомогою контролю іонізації і температури димових газів і нову електронну плату. Котли ECO Compact створені із застосуванням композитних матеріалів і є ідеальним варіантом для застосування в багатоповерхових будинках і невеликих котеджах. Інноваційним рішенням стало застосування системи адаптації потужності та контролю тяги. Автоматика, одержуючи сигнали від іонізаційного електрода і датчика температури димових газів, аналізує повноту згоряння палива. За результатами такого аналізу котел або працює в нормальному режимі, або підлаштовується до ненормованих умов припливу повітря та димовидалення.

Нова система адаптації потужності дозволила відмовитися від застосування пневмореле і пристрою Вентурі. Нова серія котлів BAXI виконана тільки з закритою камерою згоряння і складається з п'яти моделей, які відрізняються по тепловій потужності для системи опалення та виробництва гарячої води.

Статистика застосування котлів у поквартирному опаленні показала, що обладнання, яке застосовується в даний час значно перевищує необхідні параметри по потужності опалення, в той час як запити на ГВП залишаються на високому рівні. Моделі котлів серії ECO Compact враховують дану тенденцію і мають різну потужність по опаленню та ГВП. Таке технічне рішення забезпечує максимальну ефективність, економічність і комфорт в різних системах опалення. Є також одноконтурні моделі на 14 і 24 кВт.

Оригінальна компоновка внутрішнього простору котла з новим теплообмінником і енергозберігаючим насосом дозволила зменшити габаритні розміри. Невеликі розміри ECO Compact і кріпильна пластина, що входить в комплект котла, підвищують зручність монтажу та обслуговування котла в умовах обмеженого простору.

Особлива конструкція кріплення бічних панелей забезпечує безперешкодний доступ до всіх вузлів котла, що робить обслуговування простим і зручним. Додатковим плюсом є застосування швидкорознімних з'єднань гідравлічних вузлів і нова компоновка розширювального бака, що полегшує обслуговування обладнання.

Дана серія котлів адаптована до вітчизняних умов і стійко працює в діапазоні напруги живлення 170 - 270 В, а також при зниженні вхідного тиску газу до 4 мбар.

Новий котел з інноваційними рішеннями володіє всіма перевагами двоконтурних котлів з роздільними теплообмінниками попередніх поколінь. У котлах серії ECO Compact використаний рідкокристалічний дисплей і інтерфейс, аналогічний котлам четвертого покоління. Зручне меню і простий доступ до інформації про режими роботи котла і сервісні параметри робить спілкування з котлом легким і невимушеним. Самодіагностика і коди помилок уніфіковані для всіх атмосферних котлів BAXI. Автоматика котла забезпечує максимальний рівень безпеки в різних умовах експлуатації. Для зручності опалювання приміщення і економії витрати палива в котлах ECO Compact передбачена можливість підключення датчика вуличної температури, який керує роботою вбудованої погодозалежної автоматики. У цьому випадку електроніка котла автоматично змінює значення температури системи опалення в залежності від вуличної температури. Також є можливість підключення кімнатного термостата. Завдяки наявності двох діапазонів регулювання в системі опалення 45/85 градусів котел може працювати як у класичній системі опалення, так і в режимі «теплих підлог». Збережена функція захисту від замерзання. Реалізована можливість диспетчеризації для виведення сигналу про аварію.

Компактний, економічний, надійний котел п'ятого покоління ECO Compact, розроблений з використанням новітніх інноваційних рішень, здатний задовольнити запити самих вибагливих і вимогливих споживачів.