+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Для чого потрібний стабілізатор напруги

 В нашому реальному житті коливання напруги виходять далеко за рамки стандарту. Так в ряді приміських новобудов великих міст напруга в вечері знижується до 150 В, а в деяких зонах і до 110 В. В інших місцях, де зникли великі промислові підприємства, напруга вдень підвищується до 250-280 В. При високій напрузі електроприлади горять. 

Основні помилки при виборі стабілізатора

Найбільшою помилкою людини що вибирає собі стабілізатор напруги буде те, що вона, як правило, в першу чергу, дивиться на ціну. Це дуже важливий чинник для ухвалення рішення про покупку, але набагато важливіше знати, що саме ти купуєш за свої нелегко зароблені гроші. А для цього необхідно дуже добре розібратися про предмет покупки.

     Є ще серйозніша помилка. Деякі люди, недовго думаючи і розбираючись, вирішують купити найдешевше з того, що зовні більше подобається. Не зовсім раціональний підхід. Такий підхід можна собі дозволити, якщо купуєш електрочайник. Або будь-який інший предмет технічно не складний. І оскільки стабілізатор, якщо він якісний, купується не на один рік, Вам необхідно опанувати достатньо інформації з даного питання.
     

Технічні рішення з конденсаційними котлами BAXI

На сьогодні , конденсація водяної пари , яка утворюється при згорянні вуглеводнів , є однією з найбільш перспективних та інноваційних технологій у виробництві тепла. Котли , які працюють за таким принципом , називають " конденсаційними котлами " . З кожним роком на українському ринку опалювального обладнання конденсаційна техніка займає все більш упевнені позиції . Конденсаційні котли мають безліч переваг , відрізняються високим коефіцієнтом корисної дії і низькими викидами шкідливих речовин в атмосферу.

 

Електричне підключення котлів

У цій статті хотілося б торкнутися одного з аспектів експлуатації сучасного газового котла, а саме правильної організації електропостачання. Саме в цій області відбувається більшість порушень, непорозуміння, а часто відвертою недбалості. Сучасні системи опалення практично всі є залежними від електроживлення. Електрику потребують насоси, системи димовидалення, безпеки, пальники, в цілому керуючі блоки і контролери. Якість електроенергії і коректне підключення обладнання є запорукою довгої і безвідмовної його служби.

 

Вибір стабілізатора напруги

Коли обираєте стабілізатор напруги потрібно брати до уваги декілька положень. Можна встановити один потужний стабілізатор, який буде забезпечувати працездатність та захищати від перепадів напруги всі електроприлади в Вашому домі, квартирі або офісі. В цьому разі Вам потрібний потужний прилад, який забезпечує 7-10 кВт споживання. Цей вибір цілком виправданий в умовах, коли дім розташовано в зоні поганого електрозабезпечення.

Прайс - лист колекторів SALUS

Прайс - лист колекторів SALUS

Типові розрахунки для підбору обладнання SALUS

Типові розрахунки

 

 

Електричні котли

На сьогоднішній день при проектуванні і будівництві нового сучасного житла і реконструкції старого спостерігається тенденція переходу від великих центральних котелень до автономних систем , які забезпечують теплом окрему будівлю або квартиру. Однією з переваг автономних систем теплопостачання, що включають опалення та гаряче водопостачання є можливість створення комфортних умов окремого житла.

Альтернативою системам опалення з газовими котлами є  системи опалення з електричними котлами .

Електричні котли призначені для опалення будь-якого приміщення і можуть використовуватись як у вигляді основного , так і резервного джерела тепла.

 

Газові котли

Якщо до Вашого будинку підведений газопровід, то оптимальним вибором для Вас є газовий котел.

Переваги газових котлів:

 • Простота в експлуатації - газ в газопроводі подається постійно.
 • Високий ККД
 • Можливість обігріти приміщення великого розміру.

Як розрахувати кількість cпоживання газу котлом?

Щоб порахувати економічну вигіднісь між  газовим двофункційним котлом та газовим конденсаційним котлом проведемо спрощений розрахунок витрати газу за опалювальний період.

Для прикладу візьмемо будинок площею 100м2 , який міг би опалюватись  газовим котлом АОГВ-11,6 старого типипу, газовим двофункційним котлом WESTEN PULSAR D24 І або  газовим конденсаційним котлом DE DIETRICH NANEO PMC-24/28МІ

Конденсація: гарантована економія

Технологія конденсації відповідає сьогодні на найактуальнішим вимогам: економія енергії, екологія і комфорт.

У конденсаційному котлі димові гази, які містять багато водяної пари, охолоджуютcя проходячи через теплообмінник при поступленні води з зворотного патрубка. Пара конденсується і її прихована теплота додається до теплоти згоряння. Таким чином, досягається ККД вище 100% і, як наслідок, відчутна економія енергії.

 

Розміщення газового котла

Установка котла залежить, в основному, від вільного місця і використовуваного палива і меншою мірою від можливостей відводу продуктів згоряння.

Компактні, тихі і легкі, настінні котли звільняють простір на підлозі і легко встановлюються на кухні, горищному приміщенні. Вони працюють на газі, пропонуються різні моделі з потужністю від 8 до 24 кВт (конденсаційні до 115 кВт), і особливо підходять для опалення та гарячого водопостачання квартир і невеликих індивідуальних будинків.

 

Вибір системи водопостачання

Наявність гарячої води і регулювання температури - два ключові елементи Вашого комфорту. 
Три вимоги до системи гарячого водопостачання

 • зміна температури води за бажанням споживача і збереження її постійною для всього обсягу  води? oщо використовується;
 • миттєве отримання гарячої води;
 • запас гарячої води достатній для того, щоб не чекати нагріву.

 

 

Для чого потрібен кімнатний термостат (програматор )?

Програмований кімнатний термостат (або хронотермостат ) дозволяє економити гроші на опаленні будинку . Цей пристрій вимірює температуру всередині приміщення і залежно від ваших налаштувань управляє котельним обладнанням , даючи котлу команди на включення і виключення . Термостат має вбудований процесор який запам'ятовує отриману раніше інформацію і виходячи із зібраних даних більш точно управляє котлом опалення. Кімнатний термостат (або хронотермостат ) можна запрограмувати на тиждень . Він здатний на протязі доби сім разів змінювати температуру повітря в приміщенні. Це зроблено ось для чого. Коли ви йдете на роботу і вдома нікого немає він може на цей час трохи опускати температуру повітря в будинку , а до вашого приходу додому після роботи знову доводити температуру до комфортної, що дозволяє економити газ. 

Надійний захист від накипу GL Professional «СТОП НАКИП »

Науково -дослідний і проектний інститут " Водоочисні технології " розробив і запатентував ефективний і безпечний для природи і людини захист водонагрівальної техніки від накипу. Гранули GL Professional «СТОП НАКИП » мають унікальні властивості : перешкоджають утворенню накипу , видаляють утворені раніше відкладення , зберігаючи якості води відповідно до ГОСТ "Вода питна" . Діюча речовина GL Professional «СТОП НАКИП » - інгібітор накипу , укладений в іонообмінній матриці. Оброблена вода набуває нових властивостей , які змінюють структуру кристалічної решітки кальцію і не дозволяють солям жорсткості створювати відкладення на водонагрівальних елементах і внутрішніх поверхнях обладнання, яке захищається. Наповнювач GL Professional «СТОП НАКИП » є гіпоалергенним і його використання дозволено Міністерством охорони здоров'я в практиці господарсько -питного водопостачання.

Як заощадити газ для опалення будинку?

Економія газу для опалення в першу чергу залежить від тепловтрат будинку. Тому дуже важливою є теплоізоляція стін, підлоги та горища. Заміна вікон склопакетами також допоможе суттєво зменшити витрату газу на потреби опалення. Встановіть відображаючі екрани між стіною та радіаторами, тоді тепло від нагрівальних приладів буде поступати в приміщення, а не витрачатиметься на обігрів стін.

 

Твердопаливні котли

Паливом для таких котлів можуть бути дрова (дерево), буре чи кам"яне вугілля, кокс. Існують моделі, що можуть працювати на всіх видах палива, або такі, що працюють лише на одному, але мають вищий ККД.

 

Скільки коштує опалення будинку?

Розглянемо варіанти опалення квартири площею 50м2 та  будинку площею  150м2  і порахуємо їх вартість при використанні газових котлів, конденсаційних котлів, електричних котлів та котлів на тверде паливо.

Для  квартири площею 50 м2 виберемо:

 • котел газовий двофункційний BAXI FOURTECH 240I 
 • котел газовий конденсаційний BAXI DUO-TEC COMPACT 24 GA
 • котел електричний МОРА-ТОР ELECTRA 06 KOMFORT

 для будинку площею 150 м2 виберемо:

 • котел газовий двофункційний BAXI FOURTECH 240I 
 • котел газовий конденсаційний BAXI DUO-TEC COMPACT 24 GA
 • котел електричний МОРА-ТОР ELECTRA 18 KOMFORT
 • котел твердопаливний VIADRUS HERCULES U22 D 4 секції