Конденсація: гарантована економія
  
    
      
      
  
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
  
  
  
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог

Конденсація: гарантована економія

Технологія конденсації відповідає сьогодні на найактуальнішим вимогам: економія енергії, екологія і комфорт.

У конденсаційному котлі димові гази, які містять багато водяної пари, охолоджуютcя проходячи через теплообмінник при поступленні води з зворотного патрубка. Пара конденсується і її прихована теплота додається до теплоти згоряння. Таким чином, досягається ККД вище 100% і, як наслідок, відчутна економія енергії.

Всі технічні удосконалення мають одну і ту ж мету: отримати калорії, досягти більш повного і чистого згоряння для скорочення викидів і захисту навколишнього середовища. Конденсаційний котел - одна з кращих відповідей на подвійне завдання: економію енергії та охорону природи.
 
При використанні ефекту конденсації, рівень шкідливих викидів в три рази нижче жорстких європейських норм, у відповідності з Кіотською угодою*. Більше того, економія енергії (газу або рідкого палива) досягає 40%, зберігаючи таким чином ресурси планети.
Для досягнення цілей Кіотського протоколу De Dedietrich пропонує повноцінний асортимент конденсаційних котлів як підлогових, так і настінних різної потужності:

 • Настінні газові котли INNOVENS MCA
 • Настінні газові котли VIVADENS MCR, NANEO PMC-M
 • Підлогові газові котли С230/330/630.

* Кіотські угоди зобов'язують індустріальні країни, між 2008 і 2012 роками, скоротити, в середньому на 5% викиди вуглекислого газу, по відношенню до 1990 року.

До вашого відома
Деякі котли забруднюють повітря набагато більше, ніж автомобілі. Котел старого покоління (більше 20 років) виробляє стільки вуглекислого газу, скільки три машини на малих обертах.

< Попередня
Наступна >