Насоси GRUNDFOS
  
    
      
    
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
  
  
  
    
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог
Насоси GRUNDFOS
Насоси GRUNDFOS

   

   

 

 

Компанія GRUNDFOS була заснована в 1945 році в Данії Полем Ду Йенсеном. У перекладі з данської  GRUNDFOS означає «джерело».Керівництво Концерну  GRUNDFOS розташовується в штаб-квартирі в м. Бьеррінгбро (Данія) і становить «GRUNDFOS Management A / S»

Компанія ТОВ "ГРУНДФОС УКРАЇНА"     створена в 20 04 році і є дочірньою компанією концерну  GRUNDFOS, Данія. Філії компанії працюють у всіх регіонах України - Львів, Одеса, Сімферополь, Донецьк, Харків.Основні функції компанії - продаж та сервіс повного асортименту насосного обладнання    GRUNDFOS

Станом на кінець 2009, до складу концерну  GRUNDFOSs входять 50 торговельних і 12 виробничих компаній в 45-ти країнах світу.Насоси  GRUNDFOS випускаються на виробничих підприємствах компанії, розташованих в, Бразилії, Китаї, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Швейцарії, Росії, Тайвані, Великобританії і США. Вироби  GRUNDFOS переважно реалізуються через власні торговельні компанії.Концерн  GRUNDFOS має торгові представництва в усіх частинах світу, а реалізує свою продукцію через розвинену дилерську мережу.  GRUNDFOSє одним зі світових лідерів в виробництві насосного обладнання, виробничі лінії якого випускають понад 20 мільйонів насосних агрегатів на рік.GRUNDFOS випускає близько 50% всіх циркуляційних насосів в світі, будучи найбільшим виробником насосів даного типу. Насоси  GRUNDFOS широко відомі завдяки високій якості, надійності і економічності. Циркуляційні насоси, занурювальні і вертикальні відцентрові насоси працюють на багатьох об'єктах по всьому світу і в Україні. Крім насосів,  GRUNDFOS також розробляє, виготовляє і реалізує електродвигуни та високотехнологічне електронне устаткування, що служить для збільшення продуктивності насосів та мінімізації енергоспоживання.Компанія послідовно веде роботу в галузі досліджень нових матеріалів і процесів, щоб мати можливість пропонувати нові передові насоси і насосні системи, що відповідають вимогам ринку до ефективного, надійного і енергозберігаючому обладнання.  GRUNDFOS- один зі світових лідерів у виробництві насосного обладнання. Місія  GRUNDFOS - успішно проектувати, виробляти і продавати насоси та насосні установки найвищої якості по всьому світу, сприяючи поліпшенню якості життя та захисту навколишнього середовища.
Обираючи оригінальне насосне обладнання GRUNDFOS, Ви матимете додаткову перевагу - якісне обслуговування обладнання. Гарантійний термін становить 24 місяці з дня продажу.

 

   

Показати:
Сортування: