Радіатори сталеві STELRAD
  
    
      
    
  


  


  
  
  
  
  
  

  
  
  
  
  
  
  

  
  

  
    

    
  
  
  
    
    
  
  
  

  
  
+380 (50) 317-31-84 +380 (32) 232-95-72
Каталог
Радіатори сталеві STELRAD
Радіатори сталеві STELRAD

                                                                                                                           

Найбільш важливою особливістю, яка вирізняє  продукцію STELRAD, є її найвища якість. Всі виробничі процеси концерну сертифіковані по ISO 9001. Параметри якості та потужності знаходяться під постійним наглядом та контролем ведучих європейських організацій. За постійним вдосконаленням якості нашої продукції слідкує більше десяти інспекторів, а також інтегрована система керування ISO 9001 та ISO 14000, контрольована British Standarts Institution Quality Assuranse.
Сталь для виробництва продукції STELRAD, яка поставляється від Європейських виробників з Австрії та Німеччини, лише найвищої якості.
Порошкове фарбування радіаторів електростатичним методом гарантує отримання покриття найвищої міцності та якості. Цей метод сьогодні застосовується в автомобільній промисловості для фарбування автомобільних кузовів.
Кожний радіатор проходить випробування на герметичність.

Конкурентною перевагою радіаторів STELRAD є їх потужність. Підвищена потужність радіаторів STELRAD обумовлена більшою товщиною стального листа, його однаковою товщиною по всій площині радіатора, оригінальною формою водяних каналів та більшою товщиною конверторного екрану. Все це забезпечує більш низьку ціну 1 Вт теплової потужності в порівнянні з іншими радіаторами такого типу.

Радіатори STELRAD можна монтувати як в однотрубних, так і в двохтрубних системах опалення. В залежності від типу радіаторів можливі різні варіанти підключення до системи, а особливо модне в останній час нижнє підключення, повністю ховає труби.
Широка гама радіаторів дозволяє підібрати відповідний розмір, довжину, ширину та потужність радіатора до кожного приміщення. Для приміщень з підвищеними санітарними вимогами ми пропонуємо радіатори гігієнічного типу 10, 20 без накладок та конвекційних елементів, що дозволяє підтримувати ідеальну чистоту, також змінює співвідношення між променистою та конвекційною складовою при передачі тепла в опалюване приміщення, тим самим зменшує циркуляцію пилу в загальному об’ємі приміщення.

Бездоганна обробка зовнішньої поверхні, завдяки найбільш прогресивній методиці катодного фарбування по методу катафорезного занурення, яка гарантує довготривалу корозійну та механічну стійкість.

Показати:
Сортування: