електричні котли

Електричні котли

Активні фільтри

Електрокотли Hot-Well...
Ціна 183,80 EUR
Електрокотли Hot-Well...
Ціна 56,40 EUR

Електричні котли опалення більше за інші користуються попитом на споживчому ринку, і це неспроста. Затребуваність котлів такого типу обумовлена ​​декількома факторами - це ціна, постійна наявність гарячої води, електрики, які витрачається по мінімуму.

Електричні котли опалення бувають одно- і двоконтурними. Одноконтурний опалювальний котел забезпечує теплом тільки одну кімнату, а двоконтурний - обігріває будинок і одночасно дозволяє прийняти гарячий душ, тобто здійснює гаряче водопостачання вашого житла. При цьому вартість обох типів котлів відрізняється незначно, тому, облаштовуючи своє житло, ви можете купити опалювальний котел тієї конфігурації, яка влаштує вас на 100%.

Ще одним очевидним плюсом такого обладнання є легкість в установці і експлуатації. Оскільки живлення походить від електромережі, ніяких складнощів при монтажі не виникає. Устаткування повністю автоматизовано - ви просто виставляєте потрібну температуру та інші показники, і прилад сам стежить за нагріванням води, включенням і виключенням електроживлення.

Партнери

Всі