Категорії

Параметри

Виробник

Терморегулятори Salus

SR600 Розумне реле
Цена 62.00€

Що таке розумний дім?

Розумний дім це автоматизована система приладів та датчиків, що здатні виконувати задані опції майже без участі людини. Завдяки системі розумний будинок у вашому помешканні автоматично підтримується комфортний мікроклімат і контролюється робота приладів, що забезпечує їх раціональне використання. 

Система розумний дім - не просто тренд, а необхідність в сучасному світі! 

Розумний дім це, перш за все, про комфорт та безпеку. Проживання у будинку, де встановлена система розумний дім, робить ваше життя простішим та продуктивнішим. Розумний будинок це те, що максимально автоматизує та оптимізує ваше життя. Більше не потрібно самостійно налаштовувати комфортну температуру в оселі, оскільки контроль температури для кожної кімнати окремо можна налаштувати в мобільному додатку. Система розумний дім Salus Smart home обладнана унікальним гнучким редактором правил One Touch, за допомогою якого ви зможете самостійно створити сценарії, за яким система розумний будинок буде автоматично робити ваш день ідеальним. Наприклад, інтуїтивні підказки в додатку порекомендують налаштувати поступове відкриття жалюзі зранку, щоб сонячне світло забезпечило вам хороший настрій на цілий день. А тоді, коли виходите з дому, за допомогою однієї кнопки можна вимкнути освітлення у всьому будинку, та вимкнути насос ЦГВ, щоб заощадити енергію. Ваш розумний будинок  буде вмикати чи вимикати полив саду згідно з налаштуваннями, а зовнішнє підсвічування будинку увімкнеться разом із заходом сонця. 

Ці функції розумний будинок виконує завдяки розумному реле, яке можна встановити навіть в підрозетнику . Неінвазивний спосіб монтування розумного реле Salus особливо доречне тоді, коли ви зрозуміли, що розумний дім майбутнього має бути у вашому будинку вже після ремонту.  

Розумний дім своїми руками зробити доволі просто, достатньо встановити універсальний інтернет-шлюз Salus UGE600, який координує роботу пристроїв  та дає можливість управління ними за допомогою смартфона чи комп’ютера. Обладнання розумний будинок з серії Smart home зможете обрати залежно від ваших побажань, наприклад, керувати будь-яким приладом,який підключений до розетки, ви зможете за допомогою Розумної розетки SPE600, а безпеку в будинку забезпечать датчики руху, диму та витоку води. Система розумний дім ціна буде залежати тільки від того, яку кількість датчиків ви вирішите встановлювати у вашому будинку.

Розумний будинок Salus Smart home встановлюється способом неінвазивної інсталяції, саме тому вам не потрібно турбуватися про клопіткий ремонт, який зазвичай передбачає встановлення більшості систем керування опаленням. 

Існує поширена думка, що скоро подібні автоматизовані системи будуть в більшості будинків і квартир, а відповідь на питання що таке розумний дім буде знати кожний. 

Якщо вам необхідна детальна консультація спеціалістів ORBI, телефонуйте за номером телефону на сайті. Спеціалісти ORBI нададуть вам всю необхідну інформацію про розумний дім ціна та про те, які прилади розумний дім купити варто саме для вашого будинку. 

Наші бренди Усі бренди