Honeywell MiniPlus FF06-1/2AAM для гарячої води

Промивається фільтр тонкого очищення для гарячої води, 1,5 м.куб/год

Honeywell MiniPlus FF06-1/2AAM для гарячої води
  • Honeywell MiniPlus FF06-1/2AAM для гарячої води
  • Honeywell MiniPlus FF06-1/2AAM для гарячої води
  • Honeywell MiniPlus FF06-1/2AAM для гарячої води

Honeywell MiniPlus FF06-1/2AAM для гарячої води

Промивається фільтр тонкого очищення для гарячої води, 1,5 м.куб/год

Honeywell FF06-1/2AAM Ціна К-сть
2,8 м.куб/год 99.00€
3,2 м.куб/год 142.00€
3,8 м.куб/год 176.00€
Ціна:
87.00€

ціна товару на сайті дійсна тільки при купівлі в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися

Фільтри тонкого очищення зі зворотним промиванням серії Honeywell FF06-1 / 2AAM служать для видалення з води механічних домішок розміром більше 100 мкм таких як іржа, пісок, пенька. За допомогою крана, встановленого внизу фільтра, даний водоочищувач можна промивати. Корпус з латуні. Сам фільтр Honeywell FF06-1 / 2AAM виготовляється в декількох виконаннях для холодної і гарячої води з різьбленням від 1/2 до 1 1/4 ''. Корпус фільтра у всіх виконаннях має внутрішню і зовнішню різьбу відповідного розміру з двох сторін. Максимальної робочий тиск до 16 бар. Фільтр забезпечений краном, розташованим в нижній частині колби.

Фільтри Honeywell FF06-1 / 2AAM в різних виконаннях з осередком 100 мкм або 0,1 мм. Технічне обслуговування фільтра FF06 для гарячої води, наприклад, заміна сітчастого елемента або колби, можлива без демонтажу водоочищувача з трубопроводу.

Принцип дії Honeywell FF06-1 / 2AAM:


У режимі фільтрації вода проходить через сітчастий фільтруючий елемент в напрямку зовні всередину і в очищеному вигляді надходить на вихід фільтра. Для включення режиму промивки потрібно відкрити кульовий клапан. При цьому потік води під повним вхідним тиском змиває з поверхні сітки застрягли частинки і, захоплюючи сміття на дні колби, віддаляється за межі фільтра. В процесі промивки можлива подача очищеної води до споживача з дещо пониженим тиском, але це трохи знижує ефективність очищення. Режим промивки вимикається простим поворотом ручки кульового клапан


Тип: комбінований компактний фільтр механічного очищення для холодної води.

Рейтинг фільтрації: 100 мкм

Робоче положення: встановлюється в горизонтальному трубопроводі чашею вниз

Робоче середовище: вода

Максимальний тиск: до 16,0 бар


Інструкція по монтажу Honeywell FF06-1 / 2AAM:

Можна монтувати як на металеві, так і на пластикові труби.

Пристрій встановлюється на горизонтальній ділянці трубопроводу чашею вниз. Це положення забезпечує максимальну ефективність фільтрації.

Встановлюється за водолічильником після запірних клапанів. Це дозволить обслуговувати пристрій без демонтажу з трубопроводу.

Забезпечте вільний доступ до фільтру для можливості відстеження ступеня забруднення через прозору чашу і проведення технічного обслуговування.

Рекомендується після комбінованого фільтра залишати прямолінійний стабілізуючий ділянку трубопроводу довжиною не менше п'ятикратного номіналу присоединительного розміру.

Honeywell
Honeywell MiniPlus FF06-1/2AAM
Є в наявності

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре